Ból podbrzusza w trakcie i po stosunku

witam jeszcze raz od paru tygodni odczuwam ból brzucha na dole po lewej stronie i pojawia się on tylko w trakcie stosunku i po ... jest to taki ciągnący w dół ból coś podobnego do skurczów przedporodowych ... nieraz mam tak że po stosunku boli mnie do następnego dnia albo przy długim stosunku... proszę o pomoc... dziękuje..

Witam Panią,

Trudno jest nawet wstępnie rozważać, co może powodować takie dolegliwości. Powodem mogą być zrosty pooperacyjne (jeśli kiedykolwiek była Pani z jakiegoś powodu operowana), może to być także przewlekły stan zapalny w obrębie przydatków oraz wiele innych problemów zdrowotnych. Warto rozpocząc diagnostykę od konsultacji ginekologicznej oraz wykonania USG ginekologicznego oraz USG jamy brzusznej.

Pozdrawiam!