Ból w mostku podczas snu przy tachykardii

Dość często zdarza mi się ból w mostku podczas snu, ale tylko jeśli śpię na boku, szczególnie na lewej stronie. Jest on na tyle mocny ,że nie mogę zbyt gwałtownie rozprostować ramion . Nie jest to ból nie do wytrzymania, ale dość mocny. Po wstaniu i normalnym funkcjonowaniu, ból nie jest odczuwalny. Mam 47 lat , choruję na tachykardię.

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Wskazane jest badanie EKG i konsultacja z kardiologiem.