Ból w okolicach wyrostka

Moją 12 letnią córkę od 2 tygodni boli w okolicach wyrostka , od wczoraj ból się nasilił na cały brzuch . Wszystkie badania ma w normie a lekarze nie wiedzą co to może być .Najgorzej jest po każdym jedzeniu . Nie wiem co mogę z tym zrobić . Co to może być.

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Stwierdzenie iż wszystkie badania są w normie jest dość mylące...o jakich badaniach Pani mówi. Z całą pewnością konieczna jest dalsza diagnostyka. Możliwe iż dolegliwości spowodowane są pojawieniem się menstruacji.