Bóle brzucha, najbardziej w nadbrzuszu, nudności, ucisk w gardle

mam bóle brzucha,najbardziej w nadbrzuszu,nudności,ucisk w gardle,i wzdęcia.begunki,jest m niedobrze,tk brzucha ok,usg ok.ginek ok, kolonosk i gastrosk ok te badania były 2lata temu.dziś lekarz kazał zrobić:ca19.9 cea, ca125, Igg4,chromogranine a, elastazę 1,rtg kręgosłupa klatki piersiowej,czy dobrze się domyślam,że podejrzewa coś b,złego z trzustką?boje ię zapytać wprost,moja mama zmarła na raka trzustk.miała podobne objawy wlaśnie.

Pani objawy nakazują wykonanie badań aktualnych, takich jak przed 2 laty - aby wykluczyć choroby wymagające postępowania chirurgicznego.
Mnogość tych objawów może wskazywać na ich podłoże czynnościowe - czyli wynikające z pracy układu trawiennego.
W tej chwili nie można podejrzewać jakiegoś konkretnego "raka".