Bóle brzucha po lewej stronie koło żeber

Od roku mam bóle brzucha po lewej stronie kolo zeber.Czasami sie bardziej nasilają a niekiedy przestaje bolec.Najgorzej jest rano w nocy nie boli. W ciagu roku czesto zdazały mi sie biegunki i czeste wypróznienia do 5razy na dzień.Miałam badanie krwi ale nic nie wykazało tak samo usg brzucha.Ostatnio miałam kolonoskopie ,ale wykazała tylko hemoroida I stopnia.Czy to moze byc wywołane stresem lub jakims pasożytem?

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Jak najbardziej jest to możliwe. Warto wykonać badanie w kierunku obecności jaj pasożytów.