Bóle brzucha w prawym podżebrzu

od 3 miesiecy boli mnie brzuch w prawym podzebrzu.Ból jest ciągły,piekący promieniuje do krzyza.w tym czasie miałam 4 ataki silnego bólu które skonczyły sie na sor.Mam tez nudnosci i puste odbijania.Gastro,kolono.TK j.brzusznej,usg i wszelkie badania krwi i kału,nawet na pasozyty i krew utajana sa bez odchylen.jedynie diastazy w moczu sa przy górnej granicy normy.Lekarz mówi ,ze to IBS.Ale zadne leki mi nie pomagaja.Ból nie budzi w nocy.Nie mam apetytu.Brzuch wzdety i twardy.Gdzie szukac pomocy?

Lek. Tomasz Budlewski

proponuję udac się do lekarza gastroenterologa, po badaniu i przeanalizowaniu wszytskich juz wykonanych badań bedzie mozna okreslić odpowiednie dalsze postępwoanie.