Bóle dolnego odcinka ścięgna Achillesa

Najpierw ból pleców w dolnym odcinku potem ścięgna Achillesa teraz ból pod pieta rano wstaje połamany dopiero po 5 min jest ok przeskakuje mi coś w miednicy właśnie przeszedłem na dietę bezglutenu lepiej i togę zaczel ćwiczyć jogę lepiej schudłem 13kg na diecie w miesiąc z 102 na 89 lecę w dół a wypróżnienie się poprawiło z rzadkiego na normalne boje się ze to zesztywnienie kości albo zrastanie a może nerw uwiera jakiś ? Proszę o poradę Krzysiek

Zacznę od środka, szybka utrata masy może skutkować nagłą zmianą wzorca postawy. Fajnie jest tracić dużo i szybko na wadze, ale organizm nie nadąża z dostosowaniem się do nowej sytuacji. Z czasem bóle powinny minąć. Teraz radzę udać się do fizjoterapeuty, żeby ocenił co się dzieje z kręgosłupem, miednicą i piętą, jest tyle możliwości, że nie da się jednoznacznie odpowiedzieć. Proszę się nie martwić, odpowiedni fizjoterapeuta będzie wiedział co zrobić. Pozdrawiam