Bóle i drętwienie ręki od kręgosłupa

Witam. Boli mnie lewa ręka, jakby mięsień, muskuł, nie mogę tą rękę podnieść i skręcić po skosie, bo boli. Gdy np. muszę coś podnieść, wyjąć z garnka itp... Czy to od kręgosłupa szyjnego? mam dyskopatię i ucisk worka oponowego przez zaostrzone krawędzi trzonów C4-C5-C6. Biorę Mydocalm forte, ibum forte i to nie pomaga. Boli także bok szyi, kark, głowa często. Co z tą ręką? Drętwieje mi też lewy kciuk i czuję takie rwanie w tym palcu. Pozdrawiam i dziękuję.

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Opisane objawy mogą być spowodowane nieprawidłowościami w obrębie kręgosłupa. Wskazana jest wizyta kontrolna u lekarza ortopedy.