Bóle i skurcze podbrzusza

Mam 18 lat i męczą mnie bóle oraz skurcze podbrzusza. Skurcze "wędrują" po całym podbrzuszu, kiedy puszcza po lewej stronie, to łapie po prawej i na odwrót, zdarza się to bardzo często i są one bardzo długie oraz silne. Co może być ich przyczyną? Jak sobie z nimi radzić?

Piotr Pilarski

Przyczyną mogą być zaburzenia czynnościowe. Sugeruję wizytę u lekarza rodzinnego.

Pozdrawiam.

Lek. Tomasz Budlewski

Przyczyn może być wiele. Proponuję udać się do lekarza rodzinnego. Po badaniu będzie można coś więcej powiedzieć.