Bóle nad pępkiem i Helicobacter pyroli

Witam. Ostatnio mam bole jakies 5 cm nad pepkiem nie jest to bol ktory utrzymuje sie caly czas. Tylko klujacy ktory potrafi mocno zakluc i odrazu przestac dodam ze mialem robiona nie dawno gastroskopie nie mam zadnego zapalenia ani zoladka ani przelyku i dwunastnicy. Bol ten tez potrafi zakluc jak mocno probuje go wypiac do przodu. Czy to moze byc od helicobakteri bo jestem w trakcie leczenia jej ? Pozdrawiam

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Jeżeli leczy się Pani z powodu Helicobacter to jednak są cechy zapalne żołądka lub dwunastnicy. Może być to przyczyna zgłaszanych dolegliwości. Warto także wykonać USG by wykluczyć przepuklinę brzuszną.