Bóle stawów i mięśni u 48-latki

Witam panstwa.Od 3 lat mam bole stawow i miesni.Czasami mam te bole slabsze a czasami bardzo mocne.Bylam juz u kilku lekarzy ale nikt nie porobil mi konkretnych badan w konkretnym kierunku zeby postawic diagnoze.Oprocz morfologi i badania na reumatyzm nikt wiecej nic nie zrobil a ja cierpie i nikogo to nie obchodzi.Prosze o porade dokad powinnam sie udac i jakie powinnam porobic badania zeby sie wreszcie dowiedziec co mi jest.Dziekuje i pozdrawiam

Możliwe że przyczyną jest obniżenie poziomu witaminy D3, można sprawdzić poziom we krwi albo od razu zażywać 1000 do 2000 j na dobę