Bóle szyi i szczęki dolnej

wita od paru miesiecy boli nie szyja po boku i pod szyja -szczeka dolnej jay ustnej , bola rowniez za uszami jakby wezly powiekszone gardlo i podniebienie caly czas jest czerwone przy otwieraniu szeroko gardla wszystko jest napiete i bolesne , nie wiem co to jest , mieszkam w anglii lekarze zrobili wymaz gardla i badanie krwi nic nie wyszlo na bakterie tylko anemia ktora mam juz 7 miesiecy , tylnia sciana gardla jest twarda nabrzmiala po bokach policzkow wsrodku jakies narosla ale czerwone

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuje udać się do lekarza otolaryngologa. Po badaniu będzie można określić odpowiednie postępowanie.