Bóle w różnych częściach ciała a nerwica

Boli mnie wszystko. Co miesiąc cierpię na inne bóle- piersi, brzuch, głowa, ręka. Jestem odsyłana od lekarzy do specjalistów. Leczę się na nerwicę, czy może mieć to związek?

Tak, jeśli badania i konsultacje ogólnomedyczne nie pozwalają ustalić przyczyn tych bólów, a wyniki są prawidłowe, wówczas warto rozważyć przyczyny psychologiczne, takie jak nerwica, fibromialgia i inne. Wówczas wskazana by była konsultacja psychiatryczna i ustalenie odpowiedniego leczenia.