Bóle węzłów chłonnych w różnych miejscach

Witam moje pytanie dotyczy mojego chłopaka(26l) który od jakiegoś czasu skarży się na bóle węzłów chłonnych w różnych miejscach: w pachwinach, pod pachami (wyskakują mu małe grudki które po kilku dniach się wchłaniają) a ostatnio pod żuchwą. Zdarzają się też bóle kręgosłupa oraz żeber przy mostku. Ma też zmienne nastroje (mni:depresyjne) Obawiam się że mogą być to objawy niedoleczonej boleriozy. Czy to możliwe a jeśli tak jak to zdiagnozować ?

Witam,

Najłatwiej udać się do lekarza pierwszego kontaktu i zacząc od wykonania badania przeciwciał IgM i IgG. Poza tym na pewno warto skonsultować się z lekarzem chorób zakaźnych, czy aby na pewno te objawy mają coś wspólnego z boreliozą.

Pozdrawiam,