Bolesność brzucha i rozwolnienie po spożyciu pokarmów

Jeżeli pozjedzeniu czegoklwiek po jakiś 2 min zaczyna mnie boleć brzuch i w okolicach czyli jelita mam wzdęcia i rozwolnienie i to już sie utrzymuje jakies 3 tygodnie czy to normalne? prosze o fachową pomoc

Lek. Bianka Małczuk

Witam. Opisywane przez Pana dolegliwości wymagają konsultacji lekarskiej. Niestety na podstawie samego opisu, bez przeprowadzenia badania, nie można postawić diagnozy. Zalecam wizytę u lekarza rodzinnego, który po przeprowadzeniu wywiadu i badania zaleci dalsze właściwe postępowanie. Pozdrawiam.