Brak energii, ospałość, zmęczenie, uczucie senności

Witam, już od dłuższego czasu borykam się z bardzo męczącym problemem zdrowotnym. Otóż przez większość czasu czuję brak energii, ospałość, zmęczenie, uczucie senności i tak jakbym była "nieprzytomna". Nie mogę sie skoncentrować na nauce - mam 20 lat i studiuję zaocznie. Takie bolączki odczuwam juz od ok. 2/3 lat. Próbowalam różnych suplementow diety np. Sesja czy Plusz Active oraz zwyczajnej kawy - na razie nic nie przyniosło zadowalajacych skutków. Proszę o pomoc, już nie wiem co robić. Milena

Lek. Marta Gryszkiewicz

Proszę zgłosić się do lekarza rodzinnego - wskazane wykonanie morfologii krwi oraz oznaczenie poziomu TSH. Na podstawie wyników tych badań będzie można ocenić czy przyczyną występujących objawów jest anemia lub niedoczynność tarczycy - najczęstsze choroby prowadzące do w/w objawów.