Brak miesiączki po 4-letnim stosowaniu tabletek antykoncepcyjnych

Bralam tabletki przez 4 lata. od prawie roku juz nie biore i mam problem z miesiaczkom. jest co 1,5 miesiaca nawet zdarzylo sie ze co dwa miesiace. co mam zrobic bo chciala bym starac sie o dziecko a nie bardzo wiem co teraz zrobic czy jest cos nie tak po tym ze zarzywalam tabletki Edyta

Witam! Nieregularne cykle najczęściej są wynikiem zaburzeń hormonalnych.W związku z tym sugeruje wizytę u ginekologa który przeprowadzi bezpośrednie badanie i pokieruje odpowiednią diagnostyką.