Co może oznaczać ból brzucha na wysokości pępka?

Od kilku dni pobolewa mnie brzuch z prawej strony na wysokości pępka, czasem tez ból odczuwam w prawym biodrze.Ból jest raczej kłujacy, czasem tempy, a czasem ustaje.Nie mam biegunki ani zaparć jednak, odczuwam bral apetytu czasami,czasem lekkie mdłości ,choć i one nie sa jakoś bardzo odczuwalne.Sam ból jest znośny, nie jest to ostry ból. Czy może to byc zwiazane z wyrostkiem ? Czy jednak nie musze sie obawiać ze to własnie wyrostek?

Lek. Tomasz Budlewski

Wskazana wizyta u lekarza rodzinnego po badaniu będzie można coś więcej powiedzieć i ocenić konieczność usg jamy brzusznej