Co może oznaczać taki ból brzucha?

Witam! Mam 18 lat. Od 3 dni mam okropny problem - zaczęło się od kłucia w okolicy jajników, teraz z kolei mam ból w podbrzuszu jak przed okresem. 20 marca współżyłam z chłopakiem, pękła prezerwatywa; 22 marca po ok. 36 h ratowałam się antykoncepcją postkoitalną. Wtedy miesiączkę miałam 2 marca, więc stosunek był w 18 dniu. 1 kwietnia dostałam 4-dniowego krwawienia. Po tabletce czułam się okej, trochę mnie wypryszczyło. Przeczytałam, że 13-14 dni po zapłodnieniu może dojść do krwawienia imitującego okres, a mniej więcej tak by wypadało... Więc po 25 dniach od stosunku zrobiłam test płytkowy Q**** V**, wyszedł negatywny. Dodatkowo mam wrażenie, że brzuch robi mi się większy. Schudłam 3 kg (jestem na diecie białkowej od 4 dni; test płytkowy robiłam drugiego dnia diety, ale chyba to nie ma większego znaczenia?). Jestem też na lekach "tarczycowych", bowiem w styczniu miałam usunięty płat z cieśnią. Hormony po operacji trochę wzrosły. W składzie leku nie ma substancji, które mogłyby zafałszować wynik (nic związanego z hCT). Co może oznaczać ten ból brzucha? Tabletka mogła nie zadziałać? Czy test jest już wiarygodny? Ponoć ból brzucha jak przy menstruacji jest jednym z wczesnych symptomów ciąży. A może po prostu trochę przesadzam? Pozdrawiam i proszę o szybką odpowiedź, Podenerwowana

Witam,

Na podstawie przedstawionych informacji można wnioskować, że prawdopodobieństwo ciąży jest znikome. Nawet w przypadku efektywnego zapłodnienia wspomniane krwawienie na początku kwietnia oznaczać by mogło poronienie, a więc utratę ciąży.
Jeśli ma Pani wątpliwości, warto udać się do ginekologa, który zbierze szczegółowy wywiad, zbada Panią i skieruje na badania dodatkowe, zdecydowanie bardziej wiarygodne niż dostępne w aptekach testy.

Pozdrawiam