Co oznacza lekki ból w okolicy lewego boku na wysokości pępka?

Witam, mam pewien problem mianowicie od kilku dni mam lekki ból w okolicy lewego boku na wysokości pępka,przyznam,że trochę mnie niepokoi. Dodam,że morfologia,glukoza i tsh jest w normie. Trzeci dzień mam miesiączkę,krwawienie jest średnie. Ostatnio podniosłam córkę i tak jakby "coś wypadło" mi z tej lewej strony. Byłam u lekarza rodzinnego i nic nie stwierdził,brzuch miękki,bez guzów.Dostałam skierowanie na usg ale dopiero za ponad miesiąc. Mam 26 lat,nie palę papierosów. Czy to coś groźnego?

Lek. Katarzyna Szymczak

Może ma to związek z miesiączką? Albo kolka jelitowa? Czynnościowe zaburzenia jelitowe? Podany opis nie budzi niepokoju.
Pozdrawiam