Co oznacza sclerosing ductal adenoma?

Witam. Dzisiaj odebrałam wyniki badań piersi- USG i biopsja grubo igłowa.. Rozpoznanie kliniczne: wodojasny wyciek z brodawki, guzek w sąsiedztwie przewodu mlekowego-brodawczak? kat. BIRADS 4a. wynik makroskopowy CB/USG/SP; H17/1308/1/1. Wynik mikroskopowy; sclerosing ductal adenoma. Proszę o wyjaśnienie znaczenia tych wyników. Pozdrawiam. Ewa Balmas

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę koniecznie udać się do lekarza zlecającego powyższe badań wynik wskazuje na zmianę łagodną aczkolwiek konieczne jest tańsze kontrola i rozszerzenie diagnostyki