Co oznacza sygnał istoty szarej i białej mózgowia w normie, bez cech patologicznego wzmocnienia kontrastowego?

Witam, bardzo proszę w miarę możliwości o pomoc i odpowiedź. Miałem MRI głowy z kontrastem i niepokoi mnie wynik który jest następujący: "Sygnał istoty szarej i białej mózgowia w normie, bez cech patologicznego wzmocnienia kontrastowego. Układ komorowy prawidłowej szerokości i kształtu ,nieprzemieszczony. Przestrzenie podpajęczynówkowe na sklepistościach półkul mózgu prawidłowej szerokości. Struktury tylnojamowe bez patologicznych sygnałów. Zatoki przynosowe prawidłowo powietrzne, z jedynie bardzo dyskretnymi pogrubieniami śluzówki w zakresie zatok szczękowych i sitowia. W zakresie piramidy kości skroniowej po stronie prawej, poniżej struktury ucha wewnętrznego widoczna strefa wielkości około 4 x 2,5 mm - wypełniona wydzieliną komórka powietrzna. Niewielkie zaburzenia upowietrznienia dolnej części wyrostka sutkowego po stronie lewej."

Wynik MR nie budzi niepokoju. Mózg jest prawidłowy.
Opisane niewielkie patologie dotyczą tylko struktur kostnych i zatok.
Przy najblizszej okazji prosze pokazać wynik lekarzowi rodzinnemu lub laryngologowi. Nie ma pilności.
Pozdrawiam.