Co oznaczają kłucia serca przy nerwicy i osłabieniu organizmu?

Miesiąc temu lekarz stwierdził u mnie nerwicę i osłabienie organizmu. Tarczyca i morfologia wyszła idealnie. Przepisał mi bisocard 2,5 ponieważ towarzyszy mi szybki puls od miesiąca (zaczal sie od napadu paniki po wypiciu duzej ilosci alkoholu) jednak probowalam teraz odstawic juz lek ale puls nadal mam w granicach 100 mimo ze serce w ogole mnie nie boli, czuje jedynie pojedyncze klucia w calym ciele raz n jakis czas. Czy to normalne ze nadal trzyma mnie taki puls i czy moge brac nadal bisocard?

WItam serdecznie,
po pierwsze jaki lekarz przepisał Pani bisocard ? Kardiolog ?
po drugie jaki lekarz stwierdził nerwicę ? Psychiatra ?

Powinna Pani, jeżeli nie zrobiła tego zbadać się kardiologicznie. Permanentyn puls 100 nie jest normalny.
Następnie powinna Pani podjęć leczenie psychoterapeutyczne ze względu na nerwicę,
która zresztą czasami może być przyczynę wzrostu ciśnienia czy przyśpieszenia pulsu.
Pozdrawiam

Proponowałabym konsultację u dobrego psychoterapeuty skoro Pani objawy nadal się utrzymują.
Pozdrawiam