Co powoduje bóle brzucha i uczucie uścisku na szczycie głowy?

Witam. Ostatnio zaczęły mi dokuczać bole głowy oraz uczucie ucisku na szczycie glowy.Dyskomfort wystepuje przez wieksza czesc dnia. Zauwazylem duże wgłębienie w tym miejscu którego szybciej nie mialem .Mam wrażenie jakby część czolowa czaszki była wyżej niż część ciemieniowa. Zaczal występować szczekoscisk problemy z koncentracja pamięcią rownowaga . Czy jest możliwe aby kształt w tym obszarze się zmienił ? Boje się ze to cos poważnego

Witam!
Opisywane przez Pana problemy bez działań "sił fizycznych" nie mogą w realnym świecie się pojawiać! Niemniej jednak należy zgłosić się do lekarza POZ. Po zbadaniu fizykalnym zleci podstawowe badania dodatkowe. Następnie konsultacja Psychiatryczna lub psychologiczna i odpowiednie leczenie.
Pozdrawiam
W. Łuczkowski.