Co powoduje problemy z oddychaniem, pogorszony węch i duszności?

Proszę o pomoc.Problem trwa prawie 3 lata.Mam obrzęk zatok potwierdzony rezonansem.Problem w oddychaniu,pogorszony węch,duszności.Nie jestem alergikiem, choruję max raz do roku w sezonie zimowym. Zauważyłam małą torbiel na migdale, raz miałam już płyn ściągany. Dodatkowo boli mnie ucho (uczucie zatkania,pogorszony słuch), szyja i oko.Mam powiększone węzły.Brałam sterydy do nosa, krople z hydrokortyzonem, leki homeopatyczne,na wzmocnienie odporności, szczepionki.Nic nie pomaga.

Lek. Tomasz Budlewski

Wskazana wizyta u otolaryngologa i dalsza diagnostyka Ew zabiegi diagnostyczne