Co zrobić z moją wagą, bo wstydzę się tego jak wyglądam?

Mam 19 lat, moja waga wynosi 87kg przy wzroście 169cm. Biorę Euthyrox N 50 ponieważ zdiagnozowano u mnie niedoczynność tarczycy, moja dieta nie jest wcale rzetelna - czasami zjem może śniadanie i kolacje i na tym pozostaje. Chciałabym coś zrobić z moją wagą bo wstydzę się tego jak wyglądam na swój wiek podczas gdy koleżanki są szczupłe i zgrabne, co robić?

Dzień dobry,

dieta przy niedoczynności tarczycy jest bardzo istotna. Ograniczenie jedzenia nie jest drogą do sukcesu. Dobra wiadomość jest taka, że nie jest Pani skazana na nadwagę czy otyłość, a odpowiednio dobrana dietoterapia poprawi rónież Pani samopoczucie. Nie ma jednak możliwości podania Pani recepty czy rad, ponieważ bez rzetelnego wywiadu i analizy wyników badań za mało wiem.
Serdecznie zapraszam do gabinetu :)
Katarzyna Gediga, www.emvit.p
Wrocław , Trzebica 609320661