Codzienne, silne bóle głowy - jaka może być ich przyczyna?

Kobieta, 23 lata, dwójka dzieci. Porody za pomocą cesarskiego cięcia. Chłopcy 5 lat i rok. Mam problemy zdrowotne, towarzyszące mi od 3 miesięcy. Objawy to: wypadanie włosów, szybkie męczenie się, np. po wejściu po schodach, bladość, silnie podkrążone oczy, bolesność gałek ocznych, zmęczenie, agresja, bóle głowy, codzienne, wręcz uciskowe, niepulsujące, obejmujące całą głowę lub skronie i okolice nad uszami. Czy może to być silna anemia? Proszę o poradę.
ponad rok temu

Lek. Izabela Brym

Witam.

Objawy opisane przez Panią, mogą świadczyć o niedokrwistości. Są to jednak objawy niecharakterystyczne, więc należy zweryfikować podejrzenia, wykonując odpowiednie badania laboratoryjne. W tym celu powinna się Pani udać do lekarza rodzinnego, który zleci badania krwi i ewentualnie rozpocznie leczenie.