Częste zatykanie się uszu, szumy i zatkany nos

Od roku borykam się z problemami z uszami. Często się zatykają , szumy , uczucie " odklejania się " , wrażenie jak by coś tam było , ból , dyskomfort przy słuchaniu muzyki , koncertach przeraża mnie to bo zajmuję się muzyką ... Byłem prawie co miesiąc u różnych laryngologów , testy alergiczne wychodziły ujemnie , brałem antybiotyki , leki udrożniające drogi oddechowe( cały czas mam zatkaną jedną komorę nosa) Pomóżcie , nikt mi nie zlecił drenażu np ...... od 2 miesięcy mam :śnieg optyczny

śnieg optyczny ? co to. ? drenaż, można zrobić ale zawsze to leczenie objawy a nie przyczyny.
przegroda prosta. ?

tympanostomy ok?

endoskop ia nosa z oceną ujścia gardło ego ujścia trąbki ok. ?

otovent. ?

sterydymi do nosa ?