Czy białaczka może się rozwijać mimo dobrej morfologi?

Czy białaczka może się rozwijać mimo dobrej morfologi? Z dnia na dzień mam więcej objawów takie jak bóle nóg, temperatura 37,5, małe czerwone plamki na ciele i większe białe plamy, grzybice jamy ustnej i przerost dziąseł. Lekarz widząc dobrą morfologie nie chce badać mnie dalej. Crp zrobione przy pierwszych objawach (nogi) w normie. Zalecenia: Leki przeciwgorączkowe(nie działają),nestatyna(poprawia się,ale rano grzyb jest na nowo)Leki uspokajające.Czy powinnam się uprzeć przy dalszej diagnozie?

Lek. Tomasz Budlewski

dla swojego spokoju i dla pewności proponuję udać się do lekarza hematologa.