Czy to może być białaczka?

Witam. Od dłuższczego czasu obawiam się białaczki, ponieważ mam powiększone węzły chłonne ( największy 22mm) od około 3 lat najprawdopodobniej po przewleklym zapaleniu migdałków. Nie rosną one, były badane u wielu specjalistow. W rozmazie mam wysoki % lymph (62%) ale ilościowo w normie. Dodatkowo martwi mnie ilość neutrofili 1.60 ( norma 2-7, ale było kiedyś 1.50 a wtedy norma była właśnie od 1.50). Dodam że mam alergię. Cała reszta morfologii jak najbardziej w normie. Czy to może być białaczka?

Lek. Tomasz Budlewski

dla spokoju proponuję udac sie do lekarza hematologa, po badaniu bedzie mozna cos więcej pwoiedziec i okreslic koniecznosc pobrania wezla do badań.