Czy chudnę prawidłowo?

Zastanawiam się czy chudnę prawidłowo. Cały maj byłem na diecie - schudłem z 72 kg do 66. Dieta była bardzo rygorystyczna i wiem, że to było nieodpowiedzialne. W czerwcu i lipcu ważyłem się co 2-3 dni i waga wynosiła 65-66 cały czas skakała te 1kg w tą czy w tą. Dzisiaj się zważyłem i jest 63 ( Nadal stosuje dietę, tylko że pozwalam sobię na więcej niż wcześniej ) mam 175 cm wzrostu. Zastanawiam się czy nie chudnę zbyt szybko? To może być spowodowane np cukrzycą? Glukoze badałem w lutym i wynosiła 89. Żadnych objawów też nie mam, czuje się idealnie.

Witam serdecznie,
chudnie Pan nieco za szybko. Należałoby przeanalizować Pana dietę, ponieważ sam Pan wspomina ze była i być może nadal jest zbyt rygorystyczna.
Jeżeli byłby Pan zainteresowany można opisać mi na maila swój przykładowy dzień - co Pan zjada, jakie porcje, jak często są posiłki, ile czasu po przebudzeniu zjada Pan śniadania a ile czasu przed snem kolację itp. Ja chętnie zerknę i wskażę ewentualne błędy żywieniowe.

kontakt: joanna.wasiluk@o2.pl
Pozdrawiam
Mgr Joanna Wasiluk
Dietetyk