Czy dieta jest prawidłowa?

Witam Jak ocenia pani moja diete 1 posiłek 4 kromki chleba pełnoziarnistego 3 plastry szynki z kurczaka pomidor i 2 łyżeczki masla orzechowego 2 posilek odzywka białkowa 3 posilek 100 g kaszy jaglanej 100g filet z kurczaka i buraczki 4 posiłek po treningowy 100g ryzu brazowego 2 kotlety z indyka gotowane i warzywa 5 odzywka bialkowa 35g i 2 łyzki oleju lnianego trenuje 3 razy na silowni plus 3 razy w tygodniu interwały ,mam 174 cm wzrostu i 87 kg wagi cel wyrzezbienie sylwetki

Dzień dobry,

nie podał Pan informacji o odżywce białkowej jaki skład i ile gram białka w porcji zawiera.
Nie wiemy też jaka jest porcja indyka na 4 posiłek, czy jest na czymś smażony? ile buraków?.

Ogólnie zarys diety wygląda w miarę prawidłowo - ale do prawidłowego odżywiania się brakuje owoców.

Pozdrawiam
Joanna Wardenga