Czy Harmonella pomoże na pajączki przy antykoncepcji hormonalnej?

Od kilku lat stosuję antykoncepcję hormonalną w postaci tabletek (6 lat Rigevidon a od niedawna Vibin) na nogach mam bardzo widoczne naczyńka krwionośne (pajączki) moja znajoma poleciła mi harmonellę podobno w sposób bardzo widoczny pomagają pozbyć się pajączków. Czy któryś z lekarzy mógłby potwierdzić tę tezę, bo nie chce dodatkowo obciążać wątroby. Z góry dziękuje za odp

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Jak najbardziej może Pani spróbować stosować Harmonellę - być może przyniesie oczekiwane rezultaty.