Czy istnieje możliwość, że beta hcg była zrobiona za wcześnie?

Witam,
otóż mam roczną córcię, od 3 tyg. nie karmię piersią, okresu nadal nie mam. Ostatnio stosunek z mężem miałam 6 albo 9 stycznia. Nie wiem, czy owulacja była...
Jednakże od kilkunastu dni mam taki białawy śluz, gęsty. Czy taki śluz może być oznaką ciąży? Gdzieś od tygodnia mam poranne mdłości po śniadaniu, wczoraj nawet mi się zdarzyło mieć i po południu. W poniedziałek robiłam betę, ale wynik ujemny. Czy istnieje możliwość, że beta była zrobiona za wcześnie?

Witam serdecznie,

na podstawie obecności tego śluzu nie można ani wykluczyć, ani pottwierdzić ciąży. Badanie beta HCG z krwi jest wiarygodne po około 7-10 dniach od zapłodnienia. Zatem w Pani przypadku jest to czas graniczny. Proponuję powtórzenie badania za parę dni.

Skoro Pani odstawiła dziecko od piersi, to być może organizm daje znaki związane ze zbliżająca się miesiączką.

Pozdrawiam