Czy jest możliwe że mam IBS?

Witam mam pytanie czy czy moge mieć IBS? Mianowicie 3 miesiące temu uderzyłem się w głowę i dosłownie cały czas od tego momentu stresowałem się ze mam krwiaka w głowie dosłownie stres mi towarzyszył cały czas nawet miewałem ataki paniki przez to, i z tąd moje pytanie. Od około 4 tygodni czułem taki dyskomfort w nadbrzuszu później to przeszło teraz mam takie momenty (przeważnie w nocy) ze boli mnie w podbrzuszu ból nie jest intensywny i znika po oddaniu stolca.Apetyt mam wszystko oprócz tego brzucha jest okej. Czy to może być IBS?

Witam, opisane objawy mogą świadczyć o IBS ale dla potwierdzenia wskazana jest stacjonarna wizyta u lekarza rodzinnego który dla oceny wykona badanie palipacyjnie brzucha i zleci odpowiednią diagnostykę aby stwierdzić co powoduje opisane dolegliwości.

Pozdrawiam