Czy jest możliwość, że jest to bardzo wczesna ciąża?
Witam, spoznia mi się okres , OM. 24.04.2022 trwała ok 8 dni, cykle mam ok 30-35dniowe. Byłam u ginekologa na usg stwierdził że nic nie widać. Endometrium 8.6mm, ostro odgraniczone Prawy jajnik 33x16mm prawidlowa echogeniczność Jajnik lewy 31x16mm o prawidłowej echogenicznosci z ciałkiem żółtym. Zatoka Douglasa ślad płynu. Czy jest możliwość że to ciąża bardzo wczesna? Lekarz nie umiał mi odpowiedzieć na to pytanie. Kazał przyjść za 2 tygodnie. Jeśli nie pojawi się miesiaczka

KOBIETA, 26 LAT ponad rok temu
Redakcja abcZdrowie
82 poziom zaufania
Witam serdecznie,
skoro lekarz wykonujący Pani badanie nie umiał odpowiedzieć na to pytanie, to niestety my również nie jesteśmy w stanie tego przewidzieć.
Zastanawiamy się również, czy podała Pani prawidłową datę ostatniej miesiączki. Z daty, którą Pani podała wynika, że ostatnia menstruacja miała miejsce w kwietniu 2022 roku.
Wizyta, którą Pani odbędzie za dwa tygodnie z pewnością wiele wyjaśni. W międzyczasie może Pani również wykonać test ciążowy z moczu bądź oznaczyć stężenie hormonu beta-HCG we krwi. To drugie badanie będzie bardziej wiarygodne i w przypadku ciąży da Pani konkretny wynik.
Trzymamy kciuki!