Czy jest szansa na ciążę po stosunkach przez 10 dni?

Współżyłam z mezem w dni plodne i w owulacje prawdopodobnie bo robiliśmy to codziennie przez 10 dni ale nie dokończ wiem kiedy mam owulacje z markowej miesiaczki wyliczyłam 31 dni cyklu a z kwietniowe j 3 dni cyklu nie wiem czy trafiliśmy nie ukrywam ze bardzo chcemy mieć dziecko a to już 2 cykl starania i nic ...

Lek. Katarzyna Szymczak

Na spokojnie, dopiero po około roku starań można zacząć się zastanawiać nad tym problemem.
Pozdrawiam