Czy jest szansa na zachowanie ciąży?

Witam. Mam pytanie odnośnie ciąży. 18.12.17 wizyta u ginekologa- diagnoza WCZESNA CIĄŻA 5 TYDZIEŃ (OM 28.10) 29.12.17 kolejna wizyta- szok nie bije serce, skierowanie do szpitala- MIssed abortion 6/9 30.12.17 szpital, badania lekarz stwierdza że ciąża o niepewnym czasie trwania i niejasnej żywotności pojedyńczy pęcherzyk ciążowy, okrągły, uwidocznione echo jednego zarodka CRL 0,56cm robimy Bete HCG wynosi 34306. Wracam do domu. 02.01.18 Powtarzam betę spadła wynosi 33553(robiona w tym samym laboratorium) Moje pytanie jest takie czy jest szansa żeby wszystko się dobrze skończyło nie mam żadnego plamienia lecz ustały zawroty głowy ból piersi. Jest to moja 2 ciąża pierwsza przebiegła bez komplikacji. Wizytę mam dopiero w środę ale odchodzę od zmysłów nie wiem jak wytrzymam do środy.

Lek. Tomasz Budlewski

proponuje powtórzyć beta hcg i.koniecznie. ponownie udać się do lekarza ginekologa