Czy jestem bezpłodna?

Dzień dobry. Mam poważny problem. Od ponad roku kochamy się z mężem bez zabezpieczenia nie mogę zajść w ciążę. Czy powód jest, że mam nieregularne miesiączki, czy może jestem bezpłodna. Dodam też, że miałam objawy bakteryjne macicy i czasem mi się powtarzają różne swędzenia. Proszę pomóżcie mi, co mogę zrobić, jaka może być przyczyna, że nie mogę zajść w ciążę? Czy jestem bezpłodna. Proszę o najszybsze rozpatrzenie mojego pytania. A bardzo byśmy chcieli mieć już dziecko, a tu nic. Miesiączkę mam w każdym miesiącu, tylko że nieregularną.
ponad rok temu

Witam,

Opisany problem jest wskazaniem do wizyty u ginekologa-endokrynologa. Konieczne jest zbadanie Pani zdolności zajścia w ciążę, zwłaszcza profilu hormonalnego, gdyż nieregularne miesiączki mogą sugerować problem u Pani. Po wykluczeniu takiej ewentualności powinien zbadać się mąż.

Pozdrawiam