Czy krwawienie w 6-tym tygodniu ciąży jest normalnym objawem?

Witam.2 tygodnie yemy robilam test ciazowy wyszedl pozytywny i z krwi 92.48.poszlam do lekarza powiedzial ze jest cos przypominajazego ksztaltem pecherzyk ale jeszcze to nie to i yrzeba powtorzyc krew.Dzisiaj robilam krew nie wiem jeszcze jaki wynik ale dostalam krwawienia.Czy w 6 tygodniu ciazy to możliwe.W poprzednim .3.11.18 tez mialam i po tym wyszedl mi wynik pozytywny.Uslyszalam ze to nie miesiaczka.A teraz co sie dzieje.Lekarz kazal mi przyjsc jutro do szpitala.Martwie sie.

Istnieje wiele przyczyn krwawienia. Niestety z poziomu portalu niewiele mogę stwierdzić. Proszę udać się do szpitala zgodnie z zaleceniem lekarza prowadzącego, tam z pewnością uzyska Pani odpowiedź. Pozdrawiam.