Czy mogłam zajść w ciążę po użyciu ręcznika mojego brata?

Kiedy się podcierałam używałam ręcznika mojego brata, niestety on się masturbuje. Miałam parę dni temu trzy dniowe, małe krwawienie, a zazwyczaj mam trochę obfite.
Widziałam, że miała pani podobne pytanie, ale u mnie są trochę inne okoliczności. Jestem nastolatką i proszę o szybką odpowiedź, ponieważ się bardzo denerwuję.

Witam serdecznie,
Nie tylko podczas stosunku płciowego można zajść w ciążę. Jeżeli w trakcie dni płodnych sperma dostanie się w okolice przedsionka pochwy, może dojść do zapłodnienia. Użycie ręcznika, na którym jest świeży ejakulat, stwarza takie ryzyko.
Jednak prawdopodobieństwo zajścia w ciążę w ten sposób jest bardzo małe. Ewentualnie może Pani wykonać test ciążowy. Nie wszystkie miesiączki są identyczne. Wpływa na to wiele czynników np.: odchudzanie, duży wysiłek fizyczny.
Serdecznie pozdrawiam!