Czy moje bóle brzucha świadczą o zapaleniu wyrostka?

Witam mam 25 lat od 3 miesięcy lecze się na zespół jelita drszliwego, w sobotę dobrze się czułam zjadłam na obiad smazona rybę i zaczęłam się źle czuć. Mam bóle brzucha w prawej pachwinie, dreszcze, nudności, brak apytu, jest mi strasznie słabo, zaparcia naprzemian z biegunkami, dodam że choruje również na depresję z zaburzeniami lękowymi. Boję się że to może być wyrostek pomocy

Witam,

aby stwierdzić, że mamy do czynienia z wyrostkiem wymagane jest badanie palipacyjnie jamy brzusznej oraz diagnostyka laboratoryjna.

Opisane dolegliwości mogą być związane zespołem jelita a tym bardziej dochodzi do tego zaburzenia lękowego nasilają dolegliwości. Aby wykluczyć lub potwierdzenic że to wyrostek proszę udać się do lekarza rodzinnego który wykona badanie fizykalne i badanie krwi i oceni stan zdrowia.

Proszę rozważyć wizytę u dietetyka który ustali dietę.

Pozdrawiam