Czy możliwa jest ciąża pozamaciczna u 36-latki?

Witam. Zamiast okresu wydobywa sie brazowa wydzielina juz 7 dzien.Robiac test ciazowy wyszla mi jasna droga kreska.Brzuch mnie dolem nie boli tylko prawy bok.Czy to moze byc ciaza pozamaciczna.Do ginekologa mam dopiero termin za 2 tygodnie i boje sie czy nie bedzie za puzno.

Lek. Bartłomiej Grochot

Witam. Proszę obserwować swój stan oraz wykonać poziom bHCG dwa razy, co dwa dni oraz udać się z wynikiem do ginekologa.