Czy możliwe jest wystąpienie pustego jaja płodowego?

Dzień dobry. Mam 33 lat .Przed wczoraj byłam i lekarza żeby potwierdzić czy wcześniej zrobiony test ciążowy ( pozytywny ) faktycznie jest ciąża lekarz zrobił usg i wyszło ze jest pęcherzyk ale wygląda na 5tydzień a powinien na 9tydzien bo tak byla ostatnia miesiączka i ze jest dużo za mały i jakiś jak by spłaszczony byłam wczoraj zrobiłam wynik beta hcg i wyszedł 12401,00 i nie wiem czy coś jest nie tak czy to może być pusty pecherzyk? Pozdrawiam serdecznie

Lek. Bartłomiej Grochot

Witam. Wskazane jest ponowne oznaczenie bHCG oraz konsultacja z ginekologiem.