Czy opuchlizna po upadku na desce może być poważna?

Witam, Półtora tyg. temu upadłam na pośladek podczas jeżdżenia na snowboardzie. Bolalo szczególnie nastepnego dnia, czułam jakbym siedziała na małej piłce pod pośladkiem, wystąpiła opuchlizna, siniaka nie było bynajmniej nic mocno widocznego. Na dzień dzisiejszy pośladkek w porządku ale odczuwam ciagle lekki bol w tylnaj czesci uda i pod kolanem gdy zginam nogę. Nasila sie przy bezruchu szczegolnie jak spie, gdy sie porusze odczowam silny ból ktory trwa ok 15 sek. jak rozruszam przechodzi i tak kilka razy w ciągu nocy. Czy to moze byc cos poważnego? Czy to możliwe aby utworzył się zakrzep? Z gory dziekuje za odpowiedz Pozdrawiam

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczna wizyta u lekarza rodzinnego po wstępnym badaniu będzie można coś więcej powiedzieć