Czy polip mógł się złuszczyć?

Na początku roku miałam kompleksowa wizytę ginekologiczna - wszystko ok, po 3 Msc zaczęły się plamienia po miesiączce - stwierdzono polipa macicy do usunięcia. Czekam cały czas na zabieg (2 miesiąc) jednak przy poprzedniej miesiączce po tyg plamienia wydalil się duży skrzep (rozmiar palca) a po tej miesiączce było już tylko jednodniowe niewielkie plamieniale. Czy polip mógł się zluszczyc i organizm sam sobie poradził czy po prostu w tym cyklu się mógł nie odezwać?

Lek. Tomasz Budlewski

Bardziej ze nie było objawow . Konieczna ponowna wizyta u ginekologa