Czy stosunek dzień przed zrobieniem testu ciążowego mógł wpłynąć pozytywnie na wynik?

Witam, W niedzielne popołudnie doszło do stosunku między mną , a moim chłopakiem, w poniedziałek zrobiłam dwa testy i wyszły pozytywne. Czy stosunek dzień przed zrobieniem testu mógł wpłynąć pozytywnie na wynik? Proszę o szybką odpowiedź.

Lek. Magdalena Pikul

Witam. Nie. Stosunek dzień wcześniej nie mógł sprawić, że test ciążowy wyszedł dodatni.