Czy stosunek w dni płodne bez wytrysku może skończyć się ciążą?

Witam. Mam problem i strasznie sie denerwuje ponieważ wydaje mi sie ze w trakcie dni płodnych (sprawdzała na kalendarzyku w telefonie lecz ma nieregularny okres) wsadziłem penisa swojej dziewczynie do pochwy nie było wytrysku pozniej założyłem przezerwatywe i skończyłem poza nią i moje pytanie brzmi czy jest duza szansa na ciąże Bardzo prosze o odpowiedz

Lek. Paweł Szadkowski

W opisanym przez Pana przypadku ryzyko jest bardzo małe, ale istnieje, gdyż plemniki mogą znajdować się w wydzielinie nie tylko.podczas wytrysku.