Czy tabletki antykoncepcyjne mogły wywołać jakieś zmiany i zaszkodzić dziecku?

prawdopodobnie doszło do zapłodnienia w tym dniu zapomniałam tabletki dodam ze jeszcze prze 2 tyg je przyjmowałam .Po odstawieniu nie dostałam krwawienia wiec wykonałam test wyszedł pozytywny zrobiłam badanie z krwi bhcg 5999,5 poszłam do lekarza i stwierdził ciążę Który prawdopodobnie to tydz i czy bhcg jest w normie .Wielkość zarodka 5,23 mm załączone na zdk.A i czy tabletki antykoncepcyjne mogły wywołać jakieś zmiany i zaszkodzić dziecku ?

witam,
nie wiem jakie tabletki Pani przyjmowała, zależnie od składu mogły przyczynić się do poronienia wczesnego, ale tak się nie stało.
Ogólnie nie należy stosować antykoncepcji w momencie ciąży
Proszę wykonywać kontrolne USG (na podstawie USG ciążowego lekarz określi Pani wiek ciążowy)
Proszę podać datę przewidywanego zapłodnienia, ustalimy datę porodu.