Czy ten lek przeciwbólowy może być przyczyną kaszlu?

Od zeszłego roku po zapaleniu oskrzeli pojawia się u mnie kaszel, o różnym stopniu nasilenia, a raz nie ma go wcale, biorę leki i było ostatnio dobrze ale od kiedy mam ostatnio problemy z kręgosłupem i zażyłam ketonal, mam wrażenie że kaszel pojawia się na nowo. Czy ten lek przeciwbólowy może być przyczyną kaszlu?

To nie jest typowe działanie niepożądane ketoprofenu, oczywiście może się zdarzyć, sugeruję jednak poszukiwanie innej przyczyny kaszlu.